Stay the Only Way

Apartamenty Budapeszt

Natychmiastowe rezerwacje
Obsługa klienta 24/7
Najlepsza gwarantowana cena
Rezerwuj teraz, zapłać później

OLD OPERA APTS.

Dzielnica: - District 6

OLD OPERA APTS.

4x - 0 Pok. - 58 m²

[0.0]

Od / za noc

167,00 zl

PODMA APARTMENT

Dzielnica: - District 6

PODMA APARTMENT

5x - 1 Pok. - 66 m²

1

[9.4]

Od / za noc

134,00 zl

CITY PALACE

Dzielnica: - District 7

CITY PALACE

12x - 4 Pok. - 165 m²

32

[9.7]

Od / za noc

765,00 zl

Apartments Hegedus

Dzielnica: - District 13

Apartments Hegedus

5x - 3 Pok. - 66 m²

[0.0]

Od / za noc

125,00 zl

NOVAKSTUDIOAPT

Dzielnica: - District 9

NOVAKSTUDIOAPT

4x - 0 Pok. - 32 m²

3

[9.2]

Od / za noc

134,00 zl

Zobacz 768 apartamentów w Budapeszt
Więcej ciekawych miejsc

Ostatnie opinie w tym mieście

[10.00]

EDIT

If i some time return to Budapest certainly i will try to book Edit Apartment. Wanderful staff and lots of useful guidelines. Thanks

[9.60]

BRILLIANT 4

Mieszkanie jest bardzo dobrze położone - w centrum miasta, a jednocześnie ciche. Znajdowało się w nim wszystko to, co potrzebne. Bardzo wygodne łóżka. Pani, która przekazywała klucze, udzieliła nam dużo pomocnych rad i informacji.

[9.00]

BAKELITE

Bardzo ladne komfortowe mieszkanie, swietny kontakt z wlascicielem

[10.00]

KALMAN HOME

najfajniejsze miejsce do mieszkania w Budapeszcie :-)

[8.60]

GYULAI

Cena atrakcyjna, blisko centrum, warunki w stosunku do ceny właściwe, można przenocować

[10.00]

RÁDAY BUDAPEST

Ok Budapeszt i mieszkanie również
Nasze apartamenty w Budapeszt otrzymały 9,23 na 10 punktów w ocenie opartej na 4687 opiniach. Zarezerwuj apartament od 49 zl /noc.
Więcej informacji

Apartamenty Budapeszt

Perła Dunaju. Z takiego określenia jest znana stolica Węgier, czyli miasto, które dzieli rzeka Dunaj, tak. Z jednej strony znajduje się Buda i jej spokojna okolica, a z drugiej Pest, nowoczesne miasto bogate w historyczne obiekty. Budapeszt oferuje tak wiele miejsc do odwiedzenia i tak wiele historii i kultury na każdym kroku, że wakacje w apartamentach w Budapeszcie będą niezapomniane. Miasto to wywiera ogromne wrażenie na wszystkich swoich gościach.

[Zobacz więcej]

Czego nie przeoczyć w Budapeszcie

Herbem miasta jest jego zamek, położony na Wzgórzu Zamkowym. Tam też można podziwiać słynne rzeźby znajdujące się w Baszcie Rybackiej, Narodowej Galerii Sztuki, na Dziedzińcu Lwów i Tarasie Savoyai. Miejsca te słynną z niesamowitego widoku na Dunaj i Pest. W Peszcie nie można przegapić wycieczki do basenów termalnych, szczególnie tych w Szechenyi i Rudas. Aleja Andrássy ze względu na swoje piękno została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a prowadzi do Placu Bohaterów, gdzie znajdują się wspaniałe architektonicznie budynki o historycznym znaczeniu. Gmach, który wznosi się nad resztą budynków to położony nad brzegiem Dunaju Parlament. Mniejszych rozmiarów jest synagoga na ulicy Dohany, będąca częścią żydowskiego dziedzictwa w mieście, które można również dostrzec w Pomniku Butów nad Dunajem a także obejrzeć w Muzeum Terroru, gdzie przedstawione zostały różne epoki terroru, którego doświadczyło miasto w trakcie swojej historii.

Dwie częśći Budapesztu

Budapeszt jest zasadniczo podzielony na dwie części: Buda i Pest. Buda znajduje się tam, gdzie najstarszeobiekty historyczne natomiast Pest jest bardziej nowoczesną częścią miasta, gdzie możesz znaleźć tanie apartamenty w Budapeszcie, aby zatrzymać się w trakcie swojego pobytu w mieście. Belváros i Lipotváros stanowią serce miasta, natomiast Terezváros to dzielnica najpiękniejsza pod względem architektonicznym. Tereny znane ze swoich świetnych barów i restauracji znajdują się w Ujlipótváros

Kiedy najlepiej odwiedzić Budapeszt

W Budapeszcie najlepsza pogoda jest latem , kiedy temperatury wynoszą około 21ºC, a deszcze są rzadkością. W czasie zimy, temperatury spadają poniżej 0ºC, ale zarówno zimno, jak i śnieg ukazują wyjątkowe piękno miasta. Jednakże latem miasto urzeka najbardziej.

Jak poruszać się po Budapeszcie

Do Budapesztu można dostać się samolotem lub pociagiem z każdej części Europy, lądując na budapesztańskim lotnisku lub dojeżdżając na dworzec w centrum Budapesztu. Sprawną komunikację po mieście zapewnia metro, będące jednym z najstarszych w Europie, jak również sieć linii tramwajowych. Taxówki to raczej drogi środek transport, szczególnie dla turystów nieznających miasta.

Festiwale w Budapeszcie

Festiwal Wiosny odbywa się w marcu i przyciąga tysiące turystów do miasta chcących wziąć udział w setkach różnych wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty muzyczne, pokazy tańca i wystawy sztuki. W Budapeszcie przez cały rok organizowane są festiwale muzyczne, które zadowolą koneserów zarówno jazzu, jak i muzyki klasycznej. Budapeszt słynie również z Festiwalu Sziget, czyli festiwalu muzycznego organizowanego na wyspie Óbuda znajdującej się na środku Dunaju. Festiwal ten przyciąga tysiące młodych ludzi z całej Europy spragnionych wspaniałej muzyki i atmosfery wakacji w Budapeszcie.

Najczęściej odwiedzane

Zapisz się, by otrzymywać nasze oferty, Only in...

Ocena Only-apartments

Trustpilot

Polub nas na Facebooku

Jeszcze nie znalazłeś/aś noclegu na kolejną wyprawę? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród naszych apartamentów. Co więcej, z naszą wyszukiwarką będzie to łatwiejsze!
Wykorzystaj w pełni swoją nieruchomość i zarejestruj ją na naszej stronie. Wystarczy podać kilka informacji, dodać zdjęcia i wybrać konkurencyjną cenę.