Ostatnie opinie w tym mieście

Grupa

Shirleylne (francja)
[10]

DINA

Emina and his husband was very nice, the flat was useful and the location perfect, near to the city and bus stations. The price-quality ratio is worthwhile. I recommend this flat, and certainly will go back!

Osoby starsze

Liz West (wielka brytania)
[10]

VEGA

A lovely clean, well equipped apartment in a quiet location 5-10 minutes walk to the sea and 20 mins walk to the centre of Pula, but close to a good bus service as well.

Osoby starsze

Daniele (włochy)
[9,6]

APP STINJAN

Avendo gia preso appartamenti da Voi only apartments siamo soddisfatti poichè quello che si vede nel sito lo troviamo realmente nell appartamento. Soddisfacente.

Osoby młode

Sascha and Lotte (holandia)
[9,6]

ARCOBALENO

Our stay was perfect, we had a very friendly contact person and he brought a friend who helped translate. The buslines are very close to this appartment as well as a nice small shop. our transport was excellent without a need for rental car

Grupa

Margaux (francja)
[9,4]

ARCOBALENO

Good location next to the beach. The owner is very present and nice Very well furnished

Rodzina

Tronca Massimo- Italia (włochy)
[8,1]

APP STUDIO

Appartamento studio moderno situato in zona tranquilla e comoda al mare.
Nasze apartamenty w Pula otrzymały 9,1 na 10 punktów w ocenie opartej na 24 opiniach. Zarezerwuj apartament od 107 zl /noc.

APP YELLOW

Dzielnica: - Pula

APP YELLOW

Apartament

7x - 3 Pok. - 128 m²

1

[8.0]

Od / za noc

512 zl

APP GREEN

Dzielnica: - Pula

APP GREEN

Apartament

4x - 1 Pok. - 37 m²

1

[9.0]

Od / za noc

235 zl

SPAZIOSO APP.

Dzielnica: - Medulin

SPAZIOSO APP.

Apartament

6x - 3 Pok. - 115 m²

[0.0]

Od / za noc

213 zl

DINA

Dzielnica: - Pula

DINA

Apartament

6x - 2 Pok. - 75 m²

2

[9.9]

Od / za noc

171 zl

Dina apartment 2

Dzielnica: - Pula

Dina apartment 2

Apartament

4x - 1 Pok. - 48 m²

1

[10.0]

Od / za noc

149 zl

Zobacz 63 apartamentów w Pula

Apartamenty w Puli - Świetne opcje noclegowe

Rzymskie ruiny i architektura dodają historycznego uroku komercyjnej atmosferze Puli. Pula, usiana antycznymi budynkami, takimi jak amfiteatr położony w centrum miasta, ma przewagę nad innymi, większymi miastami Chorwacji. Pomimo swoich wielu atrakcji, Puli udaje się zachować swoją tradycyjną atmosferę małego miasteczka z autentycznymi restauracjami i zadbanym wybrzeżem porośniętym sosnami, pełnym kawiarni i zatoczek, w których można się zrelaksować. Wydaje się, że Pula ma wszystko, że sięga jednocześnie w przeszłość i wybiega w przyszłość. Przekonaj się o tym, zatrzymując się w jednym z naszych apartamentów w Puli, skąd będziesz mógł podziwiać spektakularne widoki i odkrywać rzymską przeszłość miasta.

Apartamenty w Puli – Noclegi w Puli

Przygotuj się na odkrywanie Puli - Jak tam dojechać

Port lotniczy Puli znajduje się blisko centrum, co sprawia, że turyści mogą szybko i łatwo dostać się do miasta. Z terminali odjeżdża bus, który kursuje między Pulą i innymi miastami oraz ośrodkami wypoczynkowymi położonymi na wybrzeżu. Podróż jest krótka i tania i daje szanse podziwiania niezwykłych widoków.

Możesz też skorzystać z taksówki, jeśli się spieszysz. Jazda jest szybka i całkiem tania, ale dobrym pomysłem jest ustalenie ceny przed odjazdem. Wielu ludzi wynajmuje samochody na lotnisku i jedzie prosto do Puli. Wynajęcie samochodu da ci mnóstwo czasu na odkrywanie zachwycającej scenerii i szansę na poznanie innych popularnych atrakcji wokół Puli.

Nawet jeśli nie zdecydujesz się na wypożyczenie auta, poruszanie się po Puli nie sprawi ci problemu. W całym mieście jest mnóstwo taksówek, ale dzięki temu, że miasto jest małe, najłatwiej będzie przemieszczać się między atrakcjami pieszo. Jest też dużo autobusów, które każdego dnia kursują między centrum miasta a okolicznymi regionami i atrakcjami. Wynajęcie vana to też dobry pomysł, jeśli zależy ci na prywatności.

Noclegi w Puli

Noclegi w Puli mogą się pochwalić tradycyjnymi domami gościnnymi, które przesiąknęły długą historią miasta, i współczesnymi butikowymi hotelami, łączącymi się ze nowoczesną i komercyjną stroną Puli. Wokół amfiteatru znajdziesz luksusowe hotele o imponujących fasadach, jak również przytulne hostele dla turystów dbających o wydatki. Możesz też zatrzymać się w jednym z apartamentów rozsianych po całym mieście, gdzie będziesz miał do dyspozycji swoją własną przestrzeń, co pozwoli ci na odkrywanie wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania.

Rzymskie ruiny i niezwykłe wyspy - co robić w Puli

  • Amfiteatr w Puli - znajduje się w samym sercu miasta. To antyczny rzymski amfiteatr, zachowany w idealnym stanie, w którym ciągle odbywają się koncerty, festiwale i wydarzenia kulturowe. Jest to jedyny tak dobrze zachowany amfiteatr, który może się pochwalić czterema bocznymi wieżami i czterema porządkami architektonicznymi w stanie nienaruszonym. Oprócz tego, że amifteatr oferuje wgląd w przeszłość Puli, jest również siedzibą dużej podziemnej wystawy dokumentującej wytwarzanie oliwy i wina.
  • Brijuni - zbiór czternastu małych wysepek położonych na przepięknych wodach Morza Adriatyckiego w pobliżu Puli. Oddziela je od kontynentalnej Chorwacji Cieśnina Fazana. Wysepki te są cudownym, zielonym punktem na niebieskim oceanie. Każda z nich jest otoczona pierścieniem złotego piasku, będącego idealnym miejscem do opalania się i spokojnego relaksu.
  • Świątynia Augusta - ta świątynia, datowana na 2 rok przed Chrystusem, znajduje się przy dawnym Forum miasta. Obecnie Forum to popularny skwer, a świątynia znajduje się w jego centrum. Poświęcona została pierwszemu cesarzowi Rzymu i wybudowana za jego życia. Obecnie jest ważnym elementem łączącym Pulę z jej rzymską przeszłością.
  • Veliki Brijuni - ta niezwykle piękna wyspa leży w pobliżu Puli, na północnych wodach Adriatyku. To największa wyspa w archipelagu Brijuni i aż do dziś pozostaje niezamieszkana. Oznacza to, że znajdziesz na niej zachwycające, nietknięte ręką człowieka widoki pełne bujnej zieleni rozciągającej się do błękitnych wód morza, aż po horyzont.

Pula to małe miasto, więc wszystkie atrakcje są położone blisko naszych apartamentów.

Jednodniowe wycieczki w okolicach Puli

Pomimo tego, że Pula jest sama w sobie miastem fascynującym, z wieloma atrakcjami godnymi uwagi, położona jest w regionie posiadającym wspaniałe miejsca, które warto odwiedzić, bez względu na to, czy jesteś aktywnym podróżnikiem, chcesz odkryć naturalną stronę Chorwacji, czy też wolisz się zrelaksować na cudownej plaży. Poniżej znajdziesz kilka propozycji na jednodniowe wycieczki za Pulę.

Premantura to popularne miejsce wycieczkowe - odkryjesz tutaj cypel Kamenjak, naturalną formację skalną będącą dziełem sztuki. Skrywa również odległą i w miarę nienaruszoną linię brzegową, która jest domem dla wielu gatunków flory i fauny i gdzie możesz spacerować wzdłuż morza.

Z dala od tłumów turystów odkryjesz Vinkuran, małą wioskę rybacką z przytulnymi plażami otoczonymi przez lasy sosnowe. Vinkuran jest znane nie tylko ze swojego tradycyjnego stylu życia, autentycznych jadłodajni i sklepów, ale również z kamieniołomu, z którego korzystano podczas budowy amfiteatru w Puli. Podczas miesięcy letnich rzeźbiarze pracują w kamieniu, by stworzyć zachwycające dzieła sztuki.

Galizana to miejsce, które koniecznie powinni odwiedzić wszyscy miłośnicy archeologii. Imperium Rzymskie pozostawiło tutaj swoje ślady, a w średniowieczu było to ważne miejsce dla chrześcijaństwa. Podczas swoich wycieczek przysłuchuj się mieszkańcom, ponieważ niektórzy z nich ciągle mówią w dawnym dialekcie będącym połączeniem średniowiecznej łaciny i archaicznego chorwackiego.

Po całym dniu przygód wróć do jednego z naszych apartamentów w Puli i odpocznij, mając do dyspozycji własną przestrzeń.

Zapisz się, by otrzymywać nasze oferty, Only in...

Ocena Only-apartments

Trustpilot

Polub nas na Facebooku

Jeszcze nie znalazłeś/aś noclegu na kolejną wyprawę? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród naszych apartamentów. Co więcej, z naszą wyszukiwarką będzie to łatwiejsze!
Wykorzystaj w pełni swoją nieruchomość i zarejestruj ją na naszej stronie. Wystarczy podać kilka informacji, dodać zdjęcia i wybrać konkurencyjną cenę.